Obuwie Glamour

Modne Obuwie i Stylowa Odzież

Czy buty uniwersalne istnieją?

Pozornie mogłoby się wydawać, że wśród tak wielu dostępnych dziś w sklepach butów znajdą się modele uniwersalne, dobre na każdą pogodę i w każdym miesiącu. Ostatecznie jednak, nawet Gazelle adidas buty w stylu streetwear czasami mogą się nie sprawdzić. Konieczne jest zróżnicowanie obuwia w szafie.

Buty na każdą porę roku

Przede wszystkim, konieczne jest posiadanie obuwia na każdą porę roku. Buty letnie powinny być cienkie i lekkie, ażeby zapewniały użytkownikowi komfort w gorące dni. Buty zimowe natomiast musza być grube i oczywiście nieprzemakalne. Mogą być one nieco cięższe, jednak bez przesady. Ponadto, potrzebne są również buty na jesień oraz na wiosnę .Wydaje się, że w tym przypadku ważne jest zrównoważenie pomiędzy grubymi butami na chłodniejsze dni i cienkimi na te cieplejsze. Ponadto, ważna jest także nieprzemakalność obuwia. Zwłaszcza jesienią spada bowiem wiele deszczu.

Wydaje się, że najbliżej butów uniwersalnych jest obuwie wiosenne oraz jesienne, czyli chociażby wspomniane wcześniej buty adidas Gazelle. Niewątpliwie, czasami można nawet chodzić w nich latem lub zimą, o ile temperatury nie przyjmują skrajnych wartości. Niemniej jednak, każdego roku przychodzi w końcu czas, aby odstawić na półkę te tak zwane buty przejściowe. Podczas największych upałów w lecie oraz srogich mrozów w zimie nie sposób długo wytrzymać w butach adidas Gazelle ani w żadnych innych butach, które przeznaczone są do noszenia w okresach przejściowych.

Tagged:

You Might Also Like