Obuwie Glamour

Modne Obuwie i Stylowa Odzież

Jak nosić trapery damskie?

Chociaż ciężkie buty typu trapery do modowych trendów weszły już jakiś czas temu i zdążyły w nich się rozgościć, wiele kobiet ma problem w zestawianiu ich ze stylizacją. Masywny wygląd sugeruje, że nadają się jedynie do grubych dżinsów. inną kwestią jest okazja, przy której można sięgnąć po tego rodzaju buty. Z czym i kiedy nosić trapery damskie?

Każda okazja jest dobra

Do tego, by sięgnąć po trapery damskie (takie jak te)odpowiednia jest każda okazja o nieformalnym charakterze. To bardzo wygodne buty, które świetnie spisują się podczas wypadu z przyjaciółmi za miasto, na popołudniowym spacerze z rodziną i podczas wędrówek po leśnych bezdrożach.

Są dobrą propozycją do szkoły lub na uczelnię. Stopy w nich czują się komfortowo przez wiele godzin w różnych warunkach. Warto więc zakładać je zawsze, gdy wychodzi się z domu na dłuższy czas i ma się przed sobą do pokonania w ciągu dnia kilka kilometrów.

Trapery damskie dodają charakteru

trapery damskieKażda stylizacja w zestawieniu z traperami damskimi nabierze niepowtarzalnego charakteru. Można je połączyć ze zwiewną sukienką i w ten sposób zamienić ją z letniej kreacji na jesienną.

Ciężkie buty same w sobie mają nieco męski charakter. Dlatego warto pamiętać o tym, by w każdym zestawie z ich udziałem znalazł się chociaż jeden kobiecy element. Może to być wspomniana wcześniej zwiewna sukienka lub przylegający do ciała golf zestawiony z obcisłymi dżinsami.

Idealnym towarzystwem dla traperów damskich na zimę są rajstopy z zakolanówkami i gruba, dzianinowa sukienka.

You Might Also Like