Obuwie Glamour

Modne Obuwie i Stylowa Odzież

Modne trampki Converse

Buty Converse to jedne z najbardziej klasycznych trampek na świecie. Noszone są zarówno przez gwiazdy światowego formatu, jak i przez zwyczajnych ludzi, którzy codziennie rano wybierają obuwia marki Converse do pracy. Converse są ponadczasowe i praktycznie niezniszczalne. Występują w tak szerokiej gamie kolorystycznej i w tak wielu wzorach, że praktycznie niemożliwe jest, aby ktoś nie wybrał czegoś dla siebie.
Do wyboru są także różne długości trampek. Wybierać można pomiędzy modelem przed kostkę, jak i modelem wysokim, czyli nad kostkę.

Jakie modne trampki Converse wybrać na nadchodzącą wiosnę?

Oczywiście nie jest to łatwy wybór. Wiosną warto jednak postawić na kolor lub mocny akcent, dzięki czemu buty nie znikną w tłumie i uczynią każdą, nawet najbardziej codzienną stylizację, wyjątkową.
Dlatego też w nadchodzącym sezonie warto postawić na mocne róże, które przyjemnie będą kontrastować z pastelowymi ubraniami. Dobrym wyborem będą także kolory takie jak czerwony, pomarańczowy bądź też kobaltowy. Wszystkie z tych barw doskonale będą łączyć się z innymi kolorami.

Ciekawym wyborem będą także metaliczne trampki. W tym sezonie ponownie rządzić będą srebro i złoto i umieszczenie ich na obuwiu, będzie bardzo ciekawym posunięciem. W sklepach pojawiały się już złote botki oraz klapki. Nadszedł więc najwyższy czas na to, aby łączyć w stylizacjach także metaliczne trampki, które na pewno uczynią każdy strój wyjątkowym.

Tagged:

You Might Also Like