Obuwie Glamour

Modne Obuwie i Stylowa Odzież

Na wesele w wygodnych butach

Buty na wesele są jednym z podstawowych elementów weselnej garderoby, której wybór przysparza przyszłym weselnikom najwięcej komplikacji. W polskiej tradycji utarło się bowiem, że ubiór na wesele musi być nienaganny, elegancki i najlepszy z możliwych. Zwykle nonszalancja w tym względzie traktowana jest specyficznym ostracyzmem, zamykającym się zwykle w obrębie rodzinnego kręgu.

To co kiedyś, to co dziś

Czasy jednakże nie stoją w miejscu. Dawniej mężczyzna na weselu mógł mieć na nogach jedynie pantofle. Z pewną rezerwą dopuszczalne były również mokasyny. Wszystko, co wykraczało poza ten kanon było uznawane za weselną aberrację.

Dziś sytuacja wygląda jednakże zgoła inaczej. Już nie kogo nie dziwi, gdy przedstawiciel płci brzydkiej jako buty na wesele wybiera zwykłe trampki albo sportowe adidasy. Kanon weselnej mody mocno się rozluźnił, a inwencja gości weselnych w zakresie dopierania elementów ubioru jest bardzo szeroka.

Ważne aby czuć się dobrze

W istocie zatem weselników dzisiejszych czasów w doborze butów i ubrania na taką uroczystość jak wesele ogranicza jedynie ich wyobraźnia i dostępny budżet. Ważne, aby w wybranej kreacji weselnej czuć się wygodnie i swobodnie. Względy takie jak zdanie innych uczestników wesele nie mają większego znaczenia.

Buty na wesele do zapoznania się na Pantofelek24.pl

You Might Also Like