Obuwie Glamour

Modne Obuwie i Stylowa Odzież

Vansy – kultowe obuwie dla każdego

W czołówce światowych producentów obuwia sportowego marka Vans znajduje się w ścisłej czołówce. Dzieje się tak ze względu na oryginalny design i bardzo dobrą jakość wykonania. Na początku swojego istnienia Vans obuwie było postrzegane jako element ubioru deskorolkowców. Jednak w szybkim tempie buty wniknęły w główny nurt mody i stały się pożądane nie tylko przez skejterów, ale też przez osoby podążające za najnowszymi trendami w świecie mody.

Ciekawa historia

Buty skate Vans po raz pierwszy opuściły taśmę produkcyjną fabryki w latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku. Założycielem firmy jest Pal Van Doren. Jako nastolatek opuścił on szkołę by oddać się pasji jeździeckiej. Jednak, aby zarobić na własne utrzymanie musiał przyjąć posadę w jednej z kalifornijskich fabryk obuwia. Jak się później okazało, po kilkunastu latach pracy i wielu obejmowanych stanowiskach, trzydziestokilkuletni Paul został jej prezesem.

Kultowe buty

Współczesne Vansy nie wiele różnią się od modelu, który w 1966 roku zadebiutował na nogach deskorolkowców. I w tym właśnie tkwi ich siła – ponadczasowy design i doskonała jakość stanowią moc marki. Najnowsze kolekcje to różnorodne modele i bogate warianty kolorystyczne. Buty Vans są nie tylko ładne, są też niezwykle wygodne, ze względu na ich przeznaczenie sportowe. Są jednak chętnie wybierane przez kobiety i mężczyzny jako element codziennej stylizacji, tworząc ciekawy, nieco luzacki styl.

Tagged:

You Might Also Like